Bydlet je snadné. Jaké druhy financování nabídne Era?

Že banky nabízejí běžné půjčky, to dnes není nic neobvyklého. Většina z nich se však dokáže orientovat i na řadu dalších produktů, kam patří také úvěry spojené s naším bydlením.

Pro ty se dnes vžil jednotný název, a to hypotéky. Ty samozřejmě nabídne také Era. Tento úvěr se tak stává jednou z několika cest, jak můžeme jako klienti banky získat peníze třeba na stavbu, koupi, stejně jako třeba na rekonstrukci nemovitosti. Mezi další cesty totiž může patřit stavební spoření či úvěr z něho, nebo klasická neúčelová půjčka. My se však podíváme na produkty základní a hlavní.

Co nám může nabídnout standardní Era hypotéka?

Začínat musíme nejdůležitějším a klíčovým produktem, kterým je právě hypoteční úvěr. Podíváme-li se na něho konkrétně, přichází s několika výhodami. Patří sem třeba garantovaná úroková sazba, možnost získat až stoprocentní hodnotu nemovitosti, nebo možnost využít bezplatných mimořádných splátek. Je to ale i několik dalších výhod, jako je třeba úroková sazba začínající na hodnotě 1,99 procent, kterou Era nabídne. Vše doplňuje i možnost splácet po dobu až čtyřiceti let, díky čemuž si lze splátky rozložit tak, aby nijak výrazně nezatěžovali náš rodinný rozpočet.

Díky Éra přihlášení ji lze sjednat online

Ano, pokud jste klientem banky, můžete řadu věcí vyřídit pohodlně prostřednictvím webových stránek, ideálně prostřednictvím internetového bankovnictví. Totéž vám Éra přihlášení umožní i v rámci druhého produktu, kterým je půjčka na bydlení. I ta spadá do segmentu hypoték, jelikož je také přímo spojena s oblastí financování našeho bydlení jako takového. Budeme-li v tomto směru konkrétní, můžeme jednoduše získat až 600 000 korun. Navíc u dvaceti procent z celé sumy není třeba dokládat konkrétní účel využití peněz. Uplatnit však nemusíme jenom výdaje za aktuálně kupovaný majetek, jelikož v rámci půjči si lze nechat proplatit výdaje i jeden rok zpětně.