Chcete spořit? Zkuste Equa bank

Je to malá a moderní banka s celou řadou zajímavých produktů. Přesně tak bychom mohli Equa bank charakterizovat. Pokud máte peníze navíc, doporučujeme jít k ní. Proč? Pojďte to zjistit.

Kdo má peníze, ten by se měl primárně starat o to, aby je mohl jednoduše a rychle zhodnocovat. Jedině tak se může těšit z toho, že jich bude mít rok od roku více. A to třeba i bez svého přičinění. Kromě tolik známých investic dnes existují i mnohem bezpečnější formy, jak peníze zhodnocovat. Jaké to mohou být? Třeba termínovaní vklady, stejně tako to mohou být spořicí účty.

Jak je to u Equa bank s termínovaným vkladem

Už samotný název jasně ukazuje, o co konkrétně v daném směru půjde. Pokud slyšíte o této možnosti poprvé, lehce ji charakterizujeme. Jedná se o spořicí produkt, na který vložíte své peníze – mnohdy v různých výších. Dále zvolíte konkrétní termín, po který se budou vaše finance zhodnocovat. Zde Equa bank nabídne širokou škálu možností, od 3 měsíců, až po dobu pěti let. Čím delší časové období využijete, tím více peněz tímto způsobem lze vydělat. Pamatovat je však třeba na to, že je máte bez sankcí k dispozici až po vypršení termínu.

Zhodnocovat mohou i bankovní účty

Termínovaný je jedna možnost, ale určitě ne jediná, kterou v souvislosti s touto malou bankou můžeme sjednat. Určitě vás budou zajímat i dvě zbývající varianty. Tou první je klasický spořicí účet. Ten patří mezi alternativy toho běžného. Nabídne jistoty v tom, že lze poměrně snadno zhodnocovat naše úspory jenom tím, že je na účtu budeme mít. A to až o jedno procento ročně. Na něho navazuje také spořicí účet HIT, který nabídne zúročení až 1,5 procenta. A co mají oba bankovní účty společné? Možnost snadného sjednání online, nulové poplatky za vedení, ale i jistotu toho, že peníze spoříme a přitom je máme kdykoliv k dispozici. I to je důležitý fakt.