Co v oblasti úvěrů připravila ČSOB pro své klienty?

Když jdeme do banky, můžeme chtít buď bankovní účet, nebo půjčku. Pokud je vaším případem druhá možnost, podívejte se spolu s námi na varianty, které má aktuálně připraveny ČSOB.

Základním nabízeným produktem není nic jiného, než půjčka. Tedy úvěrový produkt, který lze čerpat na cokoliv a v rámci kterého není problém požádat si o sumu až ve výši 600 000 korun českých. To vše samozřejmě za poměrně výhodných a benevolentních podmínek. Novinkou v této oblasti jsou takzvané flexibilní půjčky. Čím jsou výjimečné? Můžete si sami upravovat výši měsíční splátky. K čemu je do dobré? Hlavně k tomu, abyste nijak výrazně nezatěžovali váš rodinný rozpočet.

Máte u ČSOB účet? Lze si sjednat povolené přečerpání

S účty, které banka nabízí je spjatá také druhá možnost oblíbeného úvěrového produktu. Ten je mnohými využíván především jako rezerva, pokud nám docházejí peníze. Sama ČSOB ho nazývá jako povolené přečerpání neboli kontokorent. Jeho vlastnosti jsou jasné, a to povolení jít na našem účtu do mínusu. I zde platí, že částka takto poskytnutá je poměrně zajímavá, jelikož se není problém dostat až na polovinu běžného obratu, který na účtu máte. Důležité je dodat, že kontokorent je určený pro běžné, ale i studentské účty.

U CSOB můžete také spojit současné úvěry, či si vzít kreditku

Varianty úvěrových produktů doplňují poměrně specifické možnosti. Jaké to jsou a čeho se týkají? První varianta se týká možnosti sloučit naše aktuální úvěrové produkty do jednoho. Proč? Jelikož lze dosáhnout nejenom celkového zvýhodnění, ale i menší splátky, kterou měsíčně platíme. Zjednoduší se též administrativa. Do segmentu úvěrových produktů však CSOB řadí také kreditní karty. Ty nám mohou usnadnit nakupování, stejně jako je může řada lidí využívat jako svou finanční rezervu. Díky jejich využívání lze čerpat i zajímavé výhody za každou uskutečněnou platbu.