Jaké karty získáte u mBank ke svému účtu?

Sjednat si bankovní účet dnes není nic složitého. Co ale mnoho lidí také zajímá, to jsou informace o tom, jaké vlastně dostanou k účtu karty. Podívejme se na nabídku, se kterou přichází mBank.

Tato banka je v mnoha směrech poměrně inovativní. Proč? Jelikož dokáže nabídnout hlavně bankovní účet, který je bez poplatků. Totéž platí i o druhé variantě, kterou jsou spořicí účty. K oběma z nich je samozřejmě možné vcelku jednoduše získat platební karty. Ty nám usnadní jak bezhotovostní platby u obchodníků nebo na internetu, tak třeba i výběr peněz. A na které se můžete jako klienti banky těšit?

Co nabídne mBank k běžnému účtu?

Začneme u účtu, který patří mezi jeden z nejvyhledávanějších. Nejde o nic jiného, než o běžný účet. Pokud se může něčím pyšnit, tak je to rozhodně řada služeb, které jsou zdarma. Bezplatná je také možnosti získat debetní kartu. I u na tu se několik výhod vztahuje. Konkrétně takové, kdy nám mBank umožní vybrat si měsíčně až ze tří bankomatů zdarma. Podobno je to v zahraničí, pokud vybereme alespoň 2 500 Kč. Co s danou kartou také souvisí, to je i možnost jednoduché změny PINu dle vašich požadavků, nebo možností získat ještě druhou, dodatkovou kartu. Jako klienti můžete navíc vybírat z kontaktní a bezkontaktní karty.

Na mBank.cz se dočtete i o druhé kartě

První možnost platební karty tedy máme zmapovánu. Nyní se zaměříme i na druhou variantu, tedy na kartu dodávanou ke spořicímu účtu. I zde se jedná o kartu VISA, která je spojena s několika výhodami. Můžeme s ní třeba platit na internetu, stejně jako u obchodníků. Umožní nám také bezproblémový výběr peněz z bankomatů. Tím ale výhody popisované na mBank.cz rozhodně nekončí. Můžete si také zvolit vlastní PIN kód, stejně jako lze bezplatně a kdykoliv nastavovat také limity vaší karty. A to jak s ohledem na platby, tak třeba i na výběry, nebo další operace.