Jaké produkty nabídne UniCredit v úvěrovém segmentu

Rozhodli jste se požádat si o úvěr právě na pobočce UniCredit? Než na ni vyrazíte, je dobré vědět, jaké možnosti se v rámci úvěrových produktů vlastně nabízejí. Pojďme se na ně podívat.

Úvěry jsou vhodné ve chvíli, kdy potřebujeme peníze. A to třeba na investice do vybavení naší nemovitosti, do investice do našeho auta, ale i na další důvody, které nemusíte bance sdělovat. Jistě potěší i fakt, že právě u této banky na vás čekají jednoduché a rychlé podmínky vyřízení, stejně jako individuální přístup s možností vytvoření úvěru přímo na míru vašim potřebám. Je to ale i široká nabídka konkrétních produktů. A jaké to jsou? Podívejme se na ně!

Základem je u UniCredit klasická půjčka

Začít určitě musíme tím produktem, který patří k těm nejběžnějším a nejčastějším. Jedná se o Presto půjčku. Tedy o úvěrový produkt, díky kterému lze snadno získat až 1 000 000 korun českých. S tímto úvěrem jsou také spjaty nízké úrokové sazby začínající na hodnotě 3,9 procenta. Stejně tak nechybí ani možnost se výhodně pojistit v rámci schopnosti splácet. Tím ale nabídka UniCredit nekončí, jelikož cílí i na ty, kteří již standardní bankovní nebo nebankovní půjčku mají. Pro ty je připravena konsolidace neboli sloučení současných úvěrů. A to také za účelem celkového zvýhodnění.

UniCredit Bank nabídne také rezervu

Není to jenom možnost získání klasického úvěru. Podíváme-li se na všechny dostupné produkty, nesmíme zapomínat ani na možnost toho, že nám UniCredit Bank nabídne i vytvoření finanční rezervy. Pokud to bude v rámci našeho bankovního účtu, je k dispozici kontokorent. Tedy úvěrový produkt, který umožní čerpat až 150 000 Kč do minusu. Rezervy můžeme vytvořit i pomocí kreditních karet, které má banka k dispozici. Ty však lze využívat i jako plnohodnotnou součást našich životů a tak je využívat hlavně k běžnému placení v rámci našich nákupů.