Půjčky u GE Money. Jaké existují?

Půjčit si v dnešní době peníze rozhodně není nic neobvyklého. Pokud i vy přemýšlíte o zajímavých úvěrových produktech, podívejte se spolu s námi na to, jaké existují možnosti u GE Money.

Tato banka v segmentu půjček určitě má co nabídnout. Výhodou je určitě fakt, že peníze lze využívat na cokoliv, bez jakéhokoliv omezování nebo dokládání konkrétního využití. Logicky se tedy půjčka hodí tam, kde chceme investovat do různých oblastí, které se mohou týkat našeho života. Mimo to ale přijde nabídka banky vhod také těm, kteří již půjčku mají a chtějí si ji primárně zvýhodnit. I pro ně je připraveno východisko.

Jaké půjčky GE Money nabídne?

Začneme tím základním, čímž jsou samozřejmě klasické půjčky. Tou první a základní je takzvaná Expres půjčka. Ta může být vyřízena do 5 minut, splácet je možné po dobu 120 měsíců a potěší nízké úrokové sazby. Maximální sumou, o kterou je možné si požádat, je příjemných 800 000 korun českých. Dále GE Money nabídne druhou alternativu, kterou je Půjčka Expres Plus. Ta je určena těm, kterým stačí jenom 300 000 a chtějí si v budoucnu půjčovat opakovaně. I zde je jistota využití na cokoliv, stejně jako možnost půjčit si prostřednictvím telefonu či internetu, a to třeba také o víkendu – v rámci opakované žádosti.

GE Money Bank nám umožní úvěry i konsolidovat

Jak jsme nastínili, je to také možnost konsolidace našich úvěrových produktů. Ať už jsou bankovní nebo nebankovní, jakéhokoliv typu, můžeme je jednoduše sloučit do jednoho. I zde nám GE Money Bank nabídne výběr ze dvou hlavních produktů. Je to buď klasika, kterou je standardní konsolidace dostupné bez ručitele a zástavy, s možností rozložit si splátky na 96 měsíců. Druhou cestou může být varianta s označením Plus, která je opět omezena na stejnou částku konsolidovaných úvěrů – 300 000 Kč. Navíc konsolidace umožní získat i sumu navíc, což se hodí při dalších potřebách peněz.