S eKontem SMART u Raiffeisenbank nezaplatíte ani korunu navíc!

Nechcete už platit svojí bance zbytečně za vedení účtu a jste rozhodnuti, že si raději necháte peníze doma pod polštářem? V tom případě byste se měli ještě podívat na nabídku Raiffeisenbank! S jejím eKontem Smart budete mít totiž osobní bankovní služby úplně zdarma. Není třeba v tom hledat žádné háčky, jedná se o velmi chytrý účet a z Vaší strany o mimořádně chytrou volbu. Dejte sbohem placení měsíčních paušálů, na kterých jen proděláte!

Využívejte aktivně svůj účet eKonto SMART u Raiffeisenbank a jeho vedení budete mít zcela zdarma!

Je to zcela jednoduché! Stačí, abyste svůj účet aktivně využívali, a banka Vám jej povede bez poplatků. K tomu stačí, aby byl Váš celkový příjem na účet alespoň 15 000 Kč měsíčně a uskutečnily se z něho vždy nejméně tři odchozí transakce. To není opravdu nic složitého! Pokud by se Vám to přece jen splnit nepodařilo, nic se neděje, protože i tak je platba za vedení účtu pouhých 99 Kč měsíčně. Peníze můžete vkládat na svůj účet kdykoli bezplatně na pobočce Raifeisenbank, v každém měsíci na ní máte k dispozici i jeden výběr zdarma. Samozřejmostí je ovládání účtu prostřednictvím služby Mobilní eKonto.

K účtu eKonto SMART u RB si můžete nakupovat balíčky služeb podle svých potřeb

Nemusíte se obávat, že by Vám u účtu eKonto SMART chyběla nějaká důležitá služba, protože tu si v případě potřeby můžete kdykoli přikoupit. Chystáte se na delší čas do zahraničí? Pořídíte si neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v cizině. Vybíráte si často peníze přímo na pobočkách RB? Také tuto službu si můžete přikoupit. Celková hodnota balíčků k účtu eKonto SMART činí 120 Kč a je v nich zahrnuto i zasílání informačních SMS a neomezený počet plateb zadaných na pobočce nebo telefonicky. Účet eKonto SMART je dělaný na míru právě pro Vás!