U KB lze sjednat i hypotéku. Jakou?

Hypoteční úvěry jsou poměrně dobrou cestou k tomu, jak si splnit sen o vlastním bydlení. Uvažujete-li nad tímto úvěrovým produktem, budou se vám hodit informace o tom, jaké konkrétní nabídne KB.

Hypotéky dnes patří mezi nejvyužívanější možnosti, jak financovat stavbu, koupi, stejně jako třeba rekonstrukci nemovitosti. A to vše jsou možnosti, na co ji použít právě u Komerční banky. Protože chceme daný produkt především charakterizovat, nesmíme zapomenout ani na informaci, která se týká úrokových sazeb. Ty dnes patří mezi nejnižší na trhu, jelikož začínají už na hodnotě 2,09 procent. Není to ale jediná výhoda, se kterou tato banka může přicházet.

U KB lze financovat i 100 % částky

U hypotéky mnohdy rozhoduje i to, jak velká bude. V tomto směru banka jistě potěší faktem, že pomocí úvěru lze financovat celou hodnotu nemovitosti. To se hodí jak v rámci samotné koupě, tak i v rámci stavby vlastního domu. S tím mimo jiné souvisí i možnost zpětného proplacení vašich vlastních investic, pokud o toto požádáte. Dodat musíme i to, že KB příliš nerozlišuje to, nad jakou nemovitostí přemýšlíme. Může to být byt, klasický dům, stejně jako se může jednat třeba o rekreační objekt. I jeho koupi nebo stavbu lze financovat úvěrem.

Jaké další výhody Komerční banka nabídne?

Tato pozitiva rozhodně nepatří k jediným, které se k bance a k její nabídce v tomto směru vážou. Máme-li být konkrétní, nesmíme zapomínat ani na možnost toho, kdy lze hypoteční úvěr použít i na vyplacení spoluvlastníků. To se týká hlavně dědického řízení. Dobrou volbou je však Komerční banka i ve chvíli, kdy hypotéku máte. V takovém případě oceníte možnost jejího refinancování. A proč ho využít? Důvod je jeden hlavní, a to rozhodně nemalá úspora. Stačí pouze jediná věc, a to převedení stávající hypotéky nebo hypoték k této bance.