Úvěry pro podnikatele – co vše umožní Fio banka financovat?

Podnikatelské úvěry jsou skvělou cestou pro firmu nebo živnostníka, jak může dostat finance spojené třeba s rozvojem jeho firmy. Co v tomto směru nabídne Fio banka a jaké jsou konkrétní možnosti?

V oblasti podnikatelských úvěrů toho má banka skutečně co nabídnout. Říci ale musíme to, že se specializuje spíše na větší investice. Máme-li být konkrétní, tak nabídka úvěrů v této oblasti začíná na 3 milionech a končí na sumě 270 000 korun. Kdo chce méně, může si v rámci podnikatelského účtu zřídit kontokorent. Potěší také splatnost, kdy lze vše rozdělit na dobu 8 let. Ideální pro banku je určení nemovitostí, ale otevřena je i jiným možnostem, v rámci kterých se můžete za závazky zaručit.

Jaké jsou hlavní výhody, v rámci kterých Fio banka přichází?

Než se podíváme na konkrétní možnosti toho, na co je možné úvěr využít, je dobré zaměřit se také na klíčové výhody, se kterými aktuálně banka přichází. Sem patří třeba nulové poplatky spojené s vedením úvěru, nebo svatebním stykem. Dále Fio banka nabídne počítání úroku na denní, nikoliv jenom měsíční bázi. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení, stejně jako jistota individuálního přístupu hlavně v oblastech získání a zmíněného ručení.

Na co nám Fio umožní peníze využívat?

I to je jednou z nejdůležitějších otázek, které by nás jenom mohli zajímat. Odpověď je však jednoduchá, jelikož financovat můžeme vše, co souvisí s naší firmou jako takovou. Lze investovat do nových strojů, stejně jako do rozšíření firmy. Nakoupit lze ale i nová auta, nebo podnikatelské prostory. Fio nám však umožní použít peníze třeba i na nákup zboží, nebo na zvýšení cashflow. Možnosti jsou v t tomto směru doslova neomezené. Souvisí s tím nejenom individuální přístup, ale i to, že každý podnikatel je jiný a tak může mít jiné potřeby a požadavky s ohledem na využití získaných peněz.