Charakteristika půjčky

Čím se naše půjčka vyznačuje a jaký je její charakter? To nejdůležitější jsme shrnuli do několika bodů. Pojďte zjistit, jak daný úvěrový produkt můžete získat a jak konkrétně může vypadat.

Kolik nabídne půjčka finančních prostředků?

Na rozdíl od naší konkurence se nechceme omezovat jenom na určitou škálu částek. Chceme, aby byla půjčka určena pro každého, ať už potřebuje libovolnou sumu. Dostupné úvěry tak začínají na sumě v řádech několika tisíců korun. Z nich se lze následně dostat na částky vyšší, a to až desetitisícové. Tím ale nabídka nekončí, jelikož následují částky stotisícové a milionové. Nejvyšší sumou, na kterou lze dosáhnout, jsou 3 000 000.

Pro koho jsou půjčky určeny?

Pro každého, kdo potřebuje peníze. Jedná se o neúčelový úvěr a tak je jedno i to, na co peníze potřebuje. Naší jednoduchou žádostí i schvalovacím procesem tak mohou projít nejenom zaměstnanci a podnikatelé, ale třeba lidí bez práce a bez příjmu, nebo problémový klienti. Půjčka ale může být určena i studentům, matkám na mateřské dovolené, nebo důchodcům.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Máme jedno hlavní podmínku, a tou je věková hranice. Ta činí 18 let. Jiné omezující podmínky na své klienty nemáme. A to i proto, že se snažíme jít individuální cestou a nabídnout klientům takovou půjčku, která odpovídá jejich potřebám. Není tak výjimkou ani to, kdy nevyžadujeme příjem, nenahlížíme do registrů, neověřujeme bonitu, nebo si nepotrpíme na složité a zdlouhavé papírování.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

I zde se můžeme pyšnit několika unikáty. I zde platí, že posuzování probíhá primárně individuálně, s ohledem na vaše potřeby, možnosti a poptávanou částku. Není však pro nás problém vyřízení žádosti v některých případech stáhnout i na dobu několika minut. Díky tomu mohou být půjčky určené i na řešení vašich krátkodobých problémů. Stejně tak se ale snažíme o to, aby ty větší byly vyřízeny nejpozději do druhého dne.