Jak podat u Kredito24 žádost o půjčku?

Prvním krokem k půjčce je samozřejmě žádost. Pokud i vy uvažujete o úvěrovém produktu, konkrétně potom o půjčce Kredito24, podíváme se na to, jak si o dané peníze lze požádat.

I když někteří konkurenční poskytovatelé nabízejí několik různých možností jak žádost podat, my máme v tomto případě k dispozici jednu. Jde však o možnost skutečně nejoblíbenější, stejně jako o možnost, které by se dala považovat i za variantu nejjednodušší. Jak už mnozí z vás jistě tuší, jde o variantu, kdy si o půjčku požádáme jednoduše online. Tedy z pohodlí našeho domova, prostřednictvím počítače, ale stejně tak třeba pomocí tabletu, popřípadě notebooku. Stačí mít přístup k online síti.

Prvním krokem je u Kredito24 výběr částky

Ty by měly plně odpovídat našim potřebám a tedy tomu, jak velkou půjčku vlastně budeme chtít získat. Podíváme-li se na danou možnost konkrétně, lze si pomocí jednoduchý posuvníků navolit, zda vezmeme nejmenší sumu v hodnotě 1 000 Kč, nebo nejvyšší sumu v hodnotě 15 000 Kč. Tento výběr je díky zajímavě řešenému formuláři velmi jednoduchý. Hned po částce nám Kredito24 umožní vybrat si také konkrétní termín splatnosti. Zde připomeňme, že zde půjčku nehradíme v pravidelných splátkách, ale je třeba ji vrátit jednorázově.

Následně na webu Kredito24.cz vyplníme formulář žádosti

Máme-li konkrétní částku i termín splatnosti vybraný, můžeme přistoupit k druhému kroku. Tím není nic jiného, než vyplnění formulář. I ten je logicky k dispozici online, konkrétně potom na webu Kredito24.cz. Zde je potřeba vyplnit dvě důležité informace. Jsou jimi jak naše osobní data spojená s údaji v občanském průkazu, tak to jsou i informace kontaktní. Jakmile je i po této stránce vše správně vyplněno, může být žádost již odeslána a může dojít k tomu, že je spuštěn proces automatického vyřízení. Ten nemusí trvat déle, než několik málo minut.