Jak rychlé je vyřízení půjčky u Ferratum?

Ne nadarmo se úvěru, který poskytuje tato společnost, říká rychlá půjčka. Už to samo o sobě jasně ukazuje, že rychlost vyřízení bude více než obdivuhodná. Podívejme se na konkrétní termíny konkrétně.

K rychlosti, s jakou Ferratum vyřídí svou půjčku, rozhodně přispívá i to, že nevyžaduje žádné složité potvrzování a dokládání. Vše je vyřízeno online, bez nutnosti tištěné smlouvy. Stejně tak není třeba potvrzení o příjmu, ani žádná další dokumentace. Už to samo o sobě je ukázkovým znakem toho, že na peníze rozhodně nebudete muset čekat dobu v řádech dní. Jak si za chvíli ukážeme, nebude to ani doba v řádech hodin.

Vyřízení trvá u Ferratum pár minut

Od chvíle, co odešlete žádost, je to skutečně jenom pár minut do chvíle, než se dozvíte informace o tom, zda byla nebo nebyla vaše půjčka schválena. Podíváme-li se na danou lhůtu detailněji, musíme říci, že zde Ferratum dokonce garantuje 10 minut. Během této doby byste se již měli dozvědět prvotní informace o tom, zda půjčku získáváte nebo nikoliv. Ideální, pokud na své peníze skutečně spěcháte. Musíme říci, že tato doba dnes patří mezi ty nejrychlejší, jaké vůbec na trhu s bankovními i nebankovnímu půjčkami vlastně jsou.

Kdy odesílá Ferratum půjčka peníze? Také ihned

Důležitým krokem v celém vyřízení je také termín toho, kdy jsou odeslány požadované peníze. Ani zde rozhodně nebudete zklamáni, protože ani zde nebudete čekat déle, než je nezbytně nutné. Ve většině případů Ferratum půjčka odešle požadovanou sumu ve chvíli, kdy obdržíte informaci o schválení půjčky. Jak dlouho trvá jejich připsání? Zde rozhoduje hlavně to, v rámci jakých bankovních domů peníze jdou. Může to být několik vteřin, nejpozději však peníze máte na svém účtu již do druhého dne. To se týká právě bankovních převodů mezi dvěma cizími bankami. Déle žádný převod obvykle netrvá.