Jaké parametry má bezhotovostní půjčka Provident?

Tento poskytovatel nebankovních úvěrů je znám tím, že nabízí půjčky v hotovosti, vyplácené na ruku. Není to ale jediná možnost. Stejně tak můžeme získat i klasický bezhotovostní úvěr – zaslaný na účet.

Ten sice není příliš známý, ale Provident ho svým klientům také může nabídnout. Nejčastěji se o něm mluví na osobní schůzce, kdy se jedná o tom, kolik peněz skutečně potřebujete, jak rychle je potřebujete a jak by mělo být vše výhodné. Právě tam vám tak dá obchodní zástupce možnost vybrat, jakou konkrétní cestou se vydáte. Podívejme se proto na to, čím je ona bezhotovostní půjčka charakteristická.

Provident nabídne zvýhodněný úrok

Konkrétním pozitivem oproti půjčce hotovostní je rozhodně zvýhodněný úrok. To může být hlavní lákadlo pro ty, kteří hledají hlavně možnosti výhodných půjček. Přesto je třeba počítat i s jedním negativem. Tím je délka vyřízení. I když schůzka s obchodním zástupcem a podpis smlouvy může proběhnout velmi rychle, komplikací je samotné odeslání peněz na váš účet. Zde si totiž Provident ponechává poměrně dlouhou lhůtu, která činí celých 13 dní. Z toho plyne, že tento typ půjčky je určený pro toho, kdo na peníze nespěchá, stejně jako je určený pro toho, kdo si požádá s předstihem.

Kolik lze získat? To prozradí Provident kalkulačka

Ani žádost o bezhotovostní půjčku není nijak výjimečná a lze ji učinit dvěma způsoby. Tím prvním je samozřejmě telefon, kdy zavoláme na zákaznickou linku. Využívanější cestou je Provident kalkulačka. Tu najdeme na webu, kde si můžeme snadno navolit ideální kombinaci naší půjčky. Zvolit si lze částku, která bude v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Tu následně kombinujeme s termínem splatnosti. Ten může mít tři podoby, konkrétně 45, 60, popřípadě 100 týdnů. V nich je třeba pravidelně odevzdávat splátky, a to hotovostně obchodnímu zástupci. S ním se již domluvíte, kdy konkrétně si pro ně bude jezdit.