Jaké výhody má půjčka Home Credit?

Když se rozhodneme vzít si půjčku, hledíme nejenom na její charakteristiku, ale i výhody. Podívejme se proto na to, jaké v rámci té klasické může nabídnout nebankovní poskytovatel Home Credit.

Hned první výhoda se týká toho, že se jedná o neúčelový úvěrový produkt. Je tedy jenom na nás samotných, na co budeme peníze využívat. Nejenom, že nejsme limitováni, ale zároveň není třeba dokládat ani jakékoliv informace. Další pozitivum se týká samotné žádosti. Dnes existují dvě hlavní cesty, kterými se můžeme vydat. Tou první je možnost podat si žádost telefonicky, zatímco druhou cestou je internet.

Home Credit vyřídí půjčku velmi rychle

Co jako klienti především oceníte, to je i rychlost vyřízení. Zde není třeba podstupovat žádné složité procesy ověřování. To hlavní, bez čeho se neobejdete, jsou dva doklady totožnosti a informace o vašem zaměstnavateli. Nic více už třeba není. Na danou rychlost má vliv také to, že Home Credit umožní získat peníze i bez nutnosti osobních schůzek. Jsou dvě hlavní cesty, prostřednictvím kterých je půjčka vyřízena. Smlouvu buď podepíšete pomocí kódu v SMS zprávě, nebo vám je doručena emailem či kurýrem. Následně ji podepíšete a obratem ji posíláte zpět. Poté už jsou peníze odeslány na váš účet.

HomeCredit umožní také hýbat se splátkami

Jednou z klíčových výhod je rozhodně i to, že splátky nemusí být nutně jenom pevně dané. V případě potřeby s nimi můžete hýbat. Vyhledávanou možností je zcela jistě odložení splátek. To se hodí ve chvíli, kdy jste ve finanční tísni. Druhou možností je také oblíbená změna poštu splátek, stejně jako změna konkrétní výše, kterou budete platit. I to vám HomeCredit jednoduše umožní. Stačí si o to v případě potřeby včas požádat a ve většině případů vám bude vyhověno. Když ale o splátkách mluvíme, neměli bychom zapomínat ani na možnost výhodné pojistky.