Jaké výhody mají půjčky od Cofidis?

Uvažujete nad tímto poskytovatelem a zajímá vás, jaké má konkrétně výhody? Pojďme se podívat na několik hlavních, které se vážou k nejoblíbenějším produktům. Tedy k nabízeným půjčkám.

Začneme-li tou největší výhodou, je to rozhodně ta, která je spojena s možnostmi, jaké lze vůbec využít. Je jasné, že jako hlavní produkt je zde rozhodně půjčka hotovostní. Ta ale u společnosti Cofidis rozhodně není tou jedinou, která existuje. Podíváme-li se na několik dalších, je to třeba půjčka partnerská. Ta je ideální cestou, jak získat nízký úrok. V nabídce najdeme ale také půjčku novomanželskou, stejně jako účelové úvěry, spojené s nákupem auta, věcí dobytu, nebo rekonstrukcí.

Cofidis nadchne i bohatým výběrem částek

Není to jenom bohatý výběr konkrétních úvěrových produktů, ale pozitivem je i to, že si můžete vybrat z celé řady konkrétních částek. Máme-li být v tomto směru objektivní, musíme říci, že Cofidis nabídne svým klientům až 500 000 korun českých. Ideální zpráva pro ty, kteří potřebují opravdu zajímavé úvěrové produkty. K těm se váže také výhoda spojená se splácením. Peníze získané touto formou můžeme splácet nejenom po dobu jednoho roku, ale lze si splátky rozložit třeba i na dobu devadesátí měsíců. Můžeme tak měsíčně platit třeba jenom pár stovek.

Cofidis půjčky bez registru nabídnou i nízký úrok

I ten je výhodou, která je u mnohých považována za tu největší. Je jedno, jakou půjčku si konkrétně vezmete, jelikož i u té na první pohled nejdražší úrok nemusí být vyšší, než 9,9 procent. U řady z nich se však drží téměř na polovině – tedy na hodnotě 5,9 procenta. To jasně ukazuje, že Cofidis půjčky bez registru se mohou v rámec své výhodnosti poměrně dobře rovnat i bankám. Přitom jsou stále spojeny s jistotou rychlého a jednoduchého vyřízení. I to je plus, které nezklame žádného zájemce, ani případný pár, který si požádá.