Jaké výhody přináší kreditka od Cetelem?

Kreditní karty mohou být oblíbenou alternativou ke klasickému úvěru. Nabízí je také Cetelem a to až do výše 30 000 korun českých. Podívejme se také na to, jaké jsou s nimi spojené výhody. I ty zaujmou.

První výhodou je rozhodně to, že získat danou kartu nemusí být rozhodně nic složitého a náročného. Stačí jenom požádat jak o kartu samotnou, tak i o jakýkoliv jiný úvěr. Karta je totiž svým způsobem revolvingový úvěr a tento poskytovatel se rozhodl, že ji bude dávat automaticky – pokud nedáme jasně najevo, že kartu nechceme. To potěší každého, kdo o ní přemýšlí.

U Cetelem můžete čerpat slevy i odměny

Další výhody se týkají hlavně vašich úspor spojených s nákupy. Budete-li nakupovat u vybraných partnerů, máte možnost jednoduše využívat dostupných slev. Ty se mohou pohybovat v jednotkách, stejně jako v desítkách procent. Výjimkou nejsou ani slevy až 40 procent. Dále vám však Cetelem nabídne také možnost získat odměny za vaše platby. Kolik to může být? I zde jsou hodnoty více než zajímavé, jelikož v rámci daného odměňování lze dosáhnout až na částku 800 korun za jeden kalendářní měsíc.

Dále vám cetelem.cz odpustí úroky

Jelikož je kreditní karta úvěrovým produktem, je jasné také to, že se k ní vztahují také úrokové sazby. I ty jsou však spojeny s jednou velkou výhodou. O jakou se jedná? Bezúročné období. I v tomto nás cetelem.cz rozhodně potěší svým přístupem. Délka daného období je totiž 55 kalendářních dní, po které úrok zkrátka účtován není. Díky tomu tak můžeme získat jeden z nejvýhodnějších úvěrových produktů na našem trhu. Mezi další výhody, na které nesmíme zapomenout, spadá i to, že aktivaci karty máme zcela zdarma a můžeme ji provést doslova kdykoliv. Pokud kartu dostaneme, nejsme vázáni povinností ji také používat. Může nám tak sloužit i jako připravená finanční rezerva na horší časy.