Půjčka od Crediton se pyšní svou přehledností

Vybíráme-li správného poskytovatele půjček, měli bychom hledět na to, aby byl také férový a transparentní. S tím souvisí také celková přehlednost všeho, co se žádosti, ale i vyřízení týká.

V tomto směru daný poskytovatel, tedy společnost Crediton rozhodně nezklame. Už na úvod o něm musíme říci, že ctí kodex odpovědného půjčování. Právě jeho součástí jsou i informace o konkrétní přehlednosti nabízených úvěrových produktů. Jako klienti si tak můžeme být jisti tím, že vždy víme, jaký charakter bude naše konkrétní půjčka mít. Není tak třeba mít obavy z jakýchkoliv negativních překvapení.

Během žádosti o půjčku Crediton vše přehledně vidíte

Pokud se rozhodnete si o půjčku požádat, můžete si být jisti tím, že za všech okolností vidíte přehledně všechny parametry vaší půjčky. Využíváte-li k žádosti webové stránky společnosti Crediton, potom zde vidíte, nejenom kolik si půjčujete, ale i na jak dlouho si půjčujete. Stejně tak zde vidíte také konkrétní úrokovou sazbu, ze které je následně vypočítáno to, kolik zaplatíte takzvaně navíc. Ani tím ale celková přehlednost nekončí, jelikož si můžete být jisti i tím, že už před žádostí budete znát celkovou splatnou částku. Nic před vámi zkrátka není tajeno.

Na Crediton.cz najdete i zákaznickou administraci

I ta je cestou k tomu, abyste za všech okolností znali všechny informace, které se týkají vaší konkrétní půjčky. Máme na mysli hlavně situace, kdy konkrétně nastane termín splatnosti a kolik tedy budete muset vrátit. Pokud si tyto informace získané emailem a formou SMS zprávy omylem smažete, máte jistotu, že na webu Crediton.cz budou za všech okolností zobrazeny. Navíc tato zákaznická administrace neslouží jenom k získání přehledu. Rozhodně vám umožní danou půjčku i jednoduše spravovat. Třeba tím způsobem, že si prodloužíte termín splatnosti. Rázem tak uvidíte informace o daném datu, které může být třeba i o celý kalendářní měsíc posunuté.