Udělejte si předčasné Vánoce za pomoci refinancování půjčky!

Pomalu ale jistě se zase blíží Vánoce! Pro někoho jsou to svátky klidu a pohody, pro jiného znamení stresu, který se dostaví vždy ve chvíli, když začne myslet na to, za co vůbec letos pořídí alespoň pár vánočních dárků. Není se co divit, protože splátky půjček odkrojí každý měsíc většinu z mnoha rodinných rozpočtů. Často se tak přitom děje zbytečně a lidé platí zcela dobrovolně značné sumy, které by jinak mohli ušetřit. K tomu by stačila pouhá maličkost, a to refinancování jejich půjček.

Zařiďte si refinancování půjčky a za ušetřené peníze můžete nakoupit třeba vánoční dárky

Tento krok vám může pomoci zabít dvě mouchy jednou ranou. Zbavíte se půjčky, která je nevýhodná, a ušetřené peníze můžete využít třeba na nákup vánočních dárků, na něž vám, jak dobře víte, momentálně nezbývá. Na první pohled se to třeba nezdá, ale převedením svojí půjčky k jiné bance, která vám nabídne výhodnější podmínky, můžete v některých případech ušetřit i tisíce korun. Proč byste zrovna vy měli dělat dobrovolného sponzora bance, která vydělává na nevědomosti druhých? POZOR! Velkou výhodou je také skutečnost, že u celé řady bank si v případě refinancování půjčky můžete vypůjčit i nějaké peníze navíc. Neváhejte, refinancujte a nechte Černého Petra v rukou vaší staré banky! Většinou do ní nemusíte ani chodit, protože váš nový poskytovatel všechny náležitosti rád vyřídí za vás.

Bydlete levněji zásluhou refinancování hypotéky!

Chtěli jste bydlet v novém, nyní vás však vždy mrazí při pomyšlení, kolik musíte přeplatit na svém hypotéčním úvěru, abyste si splnili svůj sen? Jestliže se blíží konec fixačního období, můžete se poohlédnout po nějaké levnější možnosti a zvolit refinancování hypotéky. Uvidíte, že ve chvíli, kdy se výrazně zlevní náklady na její splátky, se vám bude bydlet mnohem spokojeněji.