Žádost o půjčky

Máte zájem o naši půjčku? Není nic jednoduššího, než si o ni požádat. Pokud vás zajímá, jak probíhá samotná žádost, projděte si spolu s námi jednotlivé kroky, kterými vás navíc provede náš poradce.

Výběr částky, kterou si chcete půjčit

Prvním krokem je samozřejmě výběr konkrétní částky. Jelikož nabízíme celou řadu možností, volíte v konkrétních cenových hladinách. Lze začít u té nejmenší, která nabízí tisícikoruny, stejně jako lze volit půjčku v rozsahu desetitisíců a statisíců. Problémem nejsou ani miliony. Následným krokem výběru je samozřejmě upřesnění vaší volby, kdy přesně zadáte, kolik peněz potřebujete.

Informace o vašem příjmu

Následujícím krokem je informace o vašem příjmu. V mnoha případech však slouží hlavně jako orientační hodnota. Pyšníme se totiž tím, že u řady půjček ho nepotřebujeme dokládat, ani ho nijak neověřujeme. Totéž samozřejmě platí i o zaměstnání. V rámci toho můžete zvolit i možnosti, jako nezaměstnaný, student, nebo zaměstnanec ve výpovědní lhůtě. Ani to nemusí být pro schválení problém.

Nezbytné kontaktní údaje

Posledním důležitým krokem je i nutnost zadat vaše konkrétní osobní údaje. Proč? Jelikož právě na základě nich potřebujeme zkompletovat vaši žádost. Nevyžadujeme však nic nestandardního, jelikož vám budou plně stačit informace z vašeho občanského průkazu, stejně jako vám budou plně stačit vaše kontaktní údaje. Ty následně uvedete do připraveného formuláře.

Výběr konkrétní půjčky

Jakmile je vaše žádost kompletní, dojde k tomu, že vám náš poradce připraví konkrétní nabídku dostupných úvěrových produktů, které mohou být určeny právě vám. Úkol je v tomto kroku velmi jednoduchý, jelikož si pouze vyberete konkrétní produkt, který vyhovuje vašim potřebám. A jelikož najde ty nejlepší, které existují, není třeba pochybovat o celkové výhodnosti dané varianty.

To vše zahrnuje naše jednoduchá žádost, která tak jasně ukazuje, že získání naší půjčky je nejenom jednoduché, ale že je i rychlé. A to pro každého, kdo peníze potřebuje.